2010 yılından beri Almanya’da hizmet veren Avrupadailan firması, Avrupa’da yaşayan müşterilerimize ve kurumsal iş ortaklarımıza hayal ettikleri iş ve işçiyi bulmak veya ev, arsa gibi emlak ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş bir ilan sitesidir.

Aktif olduğumuz kanalları iyi tanıyan deneyimli kadromuz sayesinde, müşteri adaylarımız ile aynı dili konuşarak, doğru çözümler üretiyoruz, size uygun olan ilanları bulmanıza yardımcı oluyoruz. Özellikle son yıllarda Avrupa ülkelerinde artan işçi alımı, Türklerin yurt dışında çalışma imkanlarını arttırdı. Bu nedenle ilan sitemizde çok fazla iş ilanı yer almaktadır.

Avrupa’daki iş veren ile Türkiye’deki eleman adaylarının online ortamda buluşmasını sağlayarak, kişilerin iş ve işçi arayışlarını hızlandırmış oluyoruz. Üstelik sizlere bu olanağı sitemizde ücretsiz olarak veriyoruz.

Avrupadailan.com sitemize ilan veren tüm Türklere, büyük ölçekli firmalardan küçük ölçekli şirketlere kadar ilanlarını tüm Avrupalılara gösterme imkanı sunuyoruz.

Ayrıca hizmetimiz sadece iş arayanlarla kısıtlı değil Avrupa’dan Türkiye’ye gelecek, ev, arsa gibi ihtiyaçları olanlarında ilanlara rahatlıkla ulaşabileceği bir site veya Türkiye’de bulunan birçok firmanın da yabancı dil bilen eleman arayışlarında, Avrupalı vatandaşların başvurabilecekleri iş olanakları olan bir ilan sitesi.

Türkiye’den ikamet eden, belirli yetenekleri ile iş arayan ya da evini, arsasına satmak isteyen Türkler, avrupadailan.com ilan sitemize ücretsiz üyelik oluşturarak ilanlarını hemen yayına sokabilirler, Avrupa’dan ilanlarımıza bakmak isteyen iş verenler ise sitemize üye olarak, kriterlerine uygun aradıkları milyonlarca işçi adayını veya konut ilanlarını görebilirler.

Örneğin; Avrupa’da ticaret yapan birçok gıda firması Türk mutfağından aşçılar aramakta, özellikle döner ustası, pizza yapımında tecrübeli elemanları çok fazla sayıda, bu kriterlere sahip Türk vatandaşlarımız sitemize ilan oluşturarak milyonlarca Avrupa firmasına ulaşma imkanına sahip oluyor. Firmalar size ait irtibat bilgileri üye olduktan sonra görebiliyor ve sizlerle direk iletişime geçebiliyorlar.

Hizmet vermeye başladığı günden beri kullanıcı dostu kullanımı ile emin adımlarla büyüyen Avrupadailan firmamızın hedefi; gelecekte en fazla üyeye sahip, en çok ilan yayınlayan Türk firması olup, Avrupa’daki tüm iş ve işçi arayanların tercih ettiği ilan sitesi olmaktır.

“Siz sadece avrupadailan.com’u ziyaret edin, biz ihtiyacınız olan yeteneği sizinle buluşturalım.”